Перейти до основного вмісту

Lviv Fashion Week: B.O.LDYREVA x Petro Hrytsiuk

В основі колекції B.O.LDYREVA - ідея великої колаборації, поєднання робіт різних митців, різних форматів, тому показ – це фактично арт-проєкт, над яким працювали: 
- дизайнер Олена Болдирєва (одяг, стиль, режисура)
- художник по металу Петро Грицюк (скульптури, арт прикраси)
- еко-бренд Volokna (плетені сумки-авоськи, рюкзаки, сумки для пляшечок)
- бренд Patterns shoes (взуття)
- група "Бетон" (панк-рок, музичний супровід)
- паркур Lviv Motion (акробатичні трюки).


В показі беруть участь деякі моделі з проєкту Diversity You.
Інспірацією для створення колекції стала пісня 1964 року «Два Кольори» на слова Дмитра Павличка, яка вже давно стала народною. Дизайнера зацікавила кумедна історія написання: автор Дмитро Павличко побачив на з’їзді комсомолу жінку з накинутою на плечі хусткою, з червоними трояндами на чорному тлі, і описав її батькові словами «червоне – то любов, а чорне – то журба». Пісня була написана після цього буквально за півгодини і стала шедевром, який залишився в українській культурі на десятиліття, хоча автори, вочевидь, цього зовсім не планували.

В колекції переданий емоційний настрій пісні, саме тому в основі кольорової гами - чорний і червоний. Хоча переважає чорний колір, як і в теперішньому світі – журба, колекція є закликом цінувати життя. Силуети трапецієвидні перевернуті, X-подібні, овальні. В асортименті сукні, сукні-сорочки, штани, кюлоти, плащі з капюшоном, куртки. В одязі присутній чіткий акцент на лінії плеча. Використані костюмна тканина, котон, шліфований котон, плащівка.boldyryevaolena@gmail.com
@olenaboldyreva

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

LOBODA, PHARAOH, Гудков и его команда представили главный BOOM этого лета!

«Понятие гармонии — один из ключей к женскому миру: оно предполагает совершенствование с простыми движениями, объяснение смысла каждого элемента через смысл целого и пассивное участие этого женского элемента во всем существующем» *
Симона де Бовуар *перевод с французского
Сегодня состоялась премьера нового трека и самого скандального клипа LOBODA & PHARAOH «BOOM BOOM». Дикая и неожиданная смесь гротеска и тик тока, феминистский манифест и музыкальный хоррор, ведьмин дух «Суспирии» сплетённый с садизмом «Видеодрома». Шокирующие перевоплощения селебрити! Это видео ещё долго будет являться в кошмарах моралистам всех мастей и званий. 

«Перед нами стояла задача: сделать то чего у Светланы ещё никогда не было! И мы пошли на эксперимент, пригласив девчонок из разных сфер деятельности, которые сами себя сделали! Невероятные Лолита, Ида Галич, Ксения Собчак, Екатерина Варнава, Дина Саева, Мария Миногарова, Карина Кросс, Чума Вечеринка, Верона, Лоран, Варвара Шмыкова, Юлия Коваль и Бичолла Тетр…

У Києві відкрився найбільший дизайнерський «Сільпо» у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Чи доводилося вам коли-небудь бувати в поліському пралісі? Насолоджуватися спокоєм природи й відкривати для себе чарівних лісових духів? Відтепер це можливо, адже новий «Сільпо» у найбільшому ТРЦ України Blockbuster Mall – це справжній Всесвіт Мавки посеред гучного мегаполіса. Героїня, мабуть, найочікуванішого українського мультфільму перетворила супермаркет на прадавній Ліс, в якому одразу поселилися магічні істоти. 

Новий найбільший дизайнерський «Сільпо», оформлений у стилі Всесвіту анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», — це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів «Сільпо» й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер'єр магазину наповнений реальністю й українською автентикою майбутнього анімаційного фільму, який поки що на стадії виробництва. «Animagrad має на меті створювати національних анімаційних персонажів, які стануть улюбленими героями для нашої аудиторії. Прагнемо, щоб молоді покоління зростали на суч…

Власний NASTRIY: На Подолі відкривається маркетплейс українського одягу та аксесуарів

14 грудня о 17:00 на Подолі в хабі Zbirkaвідкриття шоурума особливих речей NASTRIY. У програмі вечірка, шампанське та знижки 20 % на весь асортимент. Нагадаємо, що Zbirka — це перший хаб послуг, який вміщує однойменний бар (на першому поверсі) і студію краси «Притон краси» й масажний кабінет «Син маминої подруги», а тепер ще й маркет плейс NASTRIY.


«NASTRIY — це простір особливих дизайнерів, збірник самобутніх брендів. Це шоу рум, який об’єднує творчість і любов до красивого», — коментує засновниця крамниці Вікторія Іванкова.
Загалом у просторі представлено 8 брендів:VICTORIA IVANKOVICH — єдиний в Україні бренд еротичної жіночої білизни, що можна носити до, під час та після вагітності.
SONYAMONINA — конструктивність, скульптурність та трансформація форм. Цей одяг для людей «нового тисячоліття».
OVERSZ — концептуальний бренд, що переосмислює та продовжує форми.
ROMANOVA — дизайнерський в’язаний одяг. Бренд позиціонує себе як комфорт, заради якого не потрібно відмовлятися від елегантності.