Перейти до основного вмісту

В Одесі відбувся 23-й сезон Odessa Fashion Day


З 13 по 16 травня в Одесі відбувся 23-й сезон Odessa Fashion Day. У рамках проекту пройшли покази колекцій 23 дизайнерів з різних міст України. Odessa Fashion Day – це низка культурно-масових заходів, що проходять двічі на рік в Одесі, починаючи з 2010 року. Проект є ініціативою щодо захисту і просування вітчизняного виробника у сфері моди, зокрема – і під час пандемії, та покликаний оцінити рівень і якість української модної індустрії. З 2016-го року OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.


23rd Odessa Fashion Day відбувся під девізом Nature inside. Ідея спонукає замислитись над взаємозалежністю природи і людини, над існуванням тієї особливої краси, яка починається з середини кожного з нас і транслюється у навколишній простір.
Головними локаціями сезону стали вже знайомі гостям проекту місця. 
13 травня в Одеському музеї західного і східного мистецтва 23-й сезон Odessa Fashion Day відкрив показ бренду нішового жіночого одягу Sophy G.
14 травня глядачів приймала читальна зала Одеської національної наукової бібліотеки.
15 травня у панорамному барі Roof 360 Premier Hotel Odesa на гостей чекала лекція від київського парфюмера Богдана Зубченка на тему «Парфуми і мода». А ввечері відбулися презентація 50-го ювілейного випуску журналу Cool’baba та показ бренду вечірнього вбрання Semenenko.
16 травня всі поціновувачі моди зібралися на заключному дні показів в гранд-холі Premier Hotel Odesa
Свої колекції одягу і взуття для дітей та дорослих продемонстрували дизайнери з різних куточків України та міст сусідніх держав - Кишинів, Київ, Луцьк, Харків, Житомир, Вінниця, Одеса. В цьому сезоні на глядачів очікували покази таких брендів: 7/11 Seven Eleven, ROUSSIN, Semenenko, Sophy G, Pravda Label, Barbilioni, Vitalina Iva, KEKA & Lady forever club, One Models School Odessa & NUELVE, A.G.N.A., N.Gorod, WE HEAT, Maria Kulieva, VITALINA Iva, Da! My jeans!, Dreams & Emotions, Mini Lady by Diana Mulencova, Little lovelies, SK house of fashion, TSIUSHKA, LIME STORIES, LUDMILA FASHION, Alexandra Khedoyan, VLADA Кошкинъ Домъ.
Odessa Fashion Day проходить за підтримки національного телеканалу FASHIONTV UKRAINE та некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union. 

Окрема подяка організаторів партнерам проекту Premier Hotel Odesa, Одеська національна наукова бібліотека, Radisson City Centre Odesa, BMW Емералд Моторс, DJFIX, Barbilioni, Granddent, Vesch, STYLE DELUXE, ZARINA, Make Me Up Studio and School, HAIR & MAKE-UP SCHOOL, ARTPODIUM, Totalité. 

А також медіа-партнерам: FASHIONTV UKRAINE, Folga’, Kozyr Digital, радіо Feel 102,2, Media Light Group, «Тайны звезд», GLORY magazine, «Натали», «Лиза», Burda Style, «Фаворит удачи», Studio of my dreams, Cool’baba, AIRPORT, KINGDOM MODELS, Odesa Live, Южная Волна, 048.ua, «Швейное дело», NOVA magazine, FOSTYLEN, Amillidius, Культурометр.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві вперше пройде благодійне тренування зі скандинавської ходи — «Велике маленьке серце»

Лєра Татарчук та БФ «Твоя Опора» оголошують про початок реєстрації на благодійні тренування зі скандинавської ходи у Києві задля порятунку дітей з вадами серця. Зареєструватись потрібно тут: https://forms.gle/3T95syJpKZubfTHUA Тренування відбудеться вже 6 червня, у неділю, на НСК «Олімпійський», на території Спортивного простору. Це перший захід із серії благодійних тренувань, які проходять у рамках флагманського проєкту «Велике маленьке серце» БФ «Твоя Опора». Фонд та всі, хто долучаються, збирають 36 мільйонів грн, щоб закрити річні потреби на операції та діагностування вад серця у дітей, а також на медичне обладнання для інституту Амосова. Тренування проведуть Лєра Татарчук, засновниця благодійного фонду «Твоя Опора», сертифікована тренерка зі скандинавської ходьби, а також Тетяна Сіроткіна, віце-президент Української Федерації скандинавської ходьби зі спортивного напрямку, тренерка «Nordic Power», чемпіонка міжнародних змагань. З ними тренуватимуться інфлуенсери та блогери, з я

TIORO club: історія, блиск та відчуття часу

Чому люди об’єднуються, чому важливо ділитись думками, емоціями та спілкуватись з однодумцями? Кожен, хто спробував та знайшов власну спільноту, знає, що будь- яка ідея, навіть найнесподіваніша здатна знайти втілення саме в оточенні людей зі спільними цінностями. “Віримо, що ідеї, особливо красиві та незвичні здатні міняти світ. Понад 10 років ми розвивали ювелірний мультібренд TIORO і саме сьогодні, коли всі намагаються працювати онлайн, збираємо однодумців, щоб поділитись, обговорити та розкрити прекрасний та таємничий світ ювелірної індустрії в атмосфері мистецтва та безпосереднього спілкування” - розповідає Тамара Коваленко , засновниця ювелірного мультібренду TIORO .  Прем’єра TIORO Club відбулась у невипадковому місці - галерея ART FASHION - місце, де зустрічається мистецтво і мода. Тут легко віднайти натхнення, спостерігаючи за грою світла на полотнах майстрів, що експоновані в галереї.  “Об’єднати незвичну локацію, красивий бренд, цікавого спікера ніби просто, але TIORO Club

В Україні втретє відбувся International Young Designers Contest 2020

15 жовтня в онлайн-форматі відбулася медіаконференція, що підбила підсумок однієї з найбільш масштабних та впливових міжнародних fashion-подій у Східній та Центральній Європі – International Young Designers Contest (Міжнародний конкурс молодих дизайнерів) . Організатор конкурсу – Ukrainian Fashion Council . Проведення конкурсу відбулося за підтримки Українського культурного фонду . Партнером конкурсу та співорганізатором Fashion Visual Art Residence став IED – Istituto Europeo di Design . Цього року, незважаючи на пандемію, конкурс має рекордну кількість дизайнерів – 19 колекцій із 12 країн: Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Угорщина, Естонія, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Словенія та Україна. В конкурсі прийняли участь переможці національних конкурсів та дизайнери, які були обрані професійними fashion-інституціями у своїх країнах, що забезпечило об’єктивність відбору та високий творчий рівень учасників IYDC. Також цього року оргкомітет IYDC ухвалив рішення запросити до участі незале