Перейти до основного вмісту
10 липня розпочався прийом заявок на участь у новому проєкті промоції для молодих дизайнерів/брендів EcoLogica, партнером якої є Lviv Fashion Week. Програма орієнтована на підтримку комунікаційної та діджитал складової в діяльності українських брендів одягу, які працюють у напрямі sustainable fashion, і включає конкурсний відбір кращих еко-спрямованих колекцій та безкоштовне створення для 5-ти переможців конкурсу якісних промо-матеріалів:
- професійної фотозйомки колекції (лукбук);
- професійної відеозйомки колекції (презентаційний відеоролик);
- відеоінтерв’ю з дизайнером/представником бренду, в якому вони зможуть розповісти про цінності власного бренду, його особливості та специфіку, екологічну складову.
Проєкт також передбачає подальшу (безкоштовну для учасників) промоцію створених відео та фото-матеріалів в соцмережах, професійних та новинних ЗМІ. Для переможців конкурсу з інших міст передбачені забезпечення проїзду і проживання у Львові представника бренду на час зйомок за рахунок організатора.
Проект EcoLogica реалізується за підтримки Українського Культурного Фонду, у партнерстві з Асоціацією кіновиробників Львівщини та Zero Waste Lviv.
У конкурсі можуть брати участь молоді українські бренди одягу (до 6 років), які орієнтуються у своїй діяльності на цінності сталого розвитку, відповідального споживання і свідомої моди. Ми розуміємо, що в сьогоднішніх реаліях важко назвати якийсь бренд повністю екологічним, тому термін "еко-бренди" є доволі умовним. Відбір колекцій здійснюватиметься за параметрами етичності та екологічності (які матеріали використовуються, чи дотримано екологічні та етичні норми при виробництві, яка упаковка), інноваційності, акуальності (в ідеях та дизайні), міжсекторальності (колаборації з художниками вітаються).
Для того, щоб стати учасником програми, необхідно заповнити форму реєстрації: https://cutt.ly/omnJ5kw. Дедлайн подачі заявок – 5 серпня 2021.
Для довідок: +38 067 272 35 13, inka@lvivfashionweek.com

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

У Києві вперше пройде благодійне тренування зі скандинавської ходи — «Велике маленьке серце»

Лєра Татарчук та БФ «Твоя Опора» оголошують про початок реєстрації на благодійні тренування зі скандинавської ходи у Києві задля порятунку дітей з вадами серця. Зареєструватись потрібно тут: https://forms.gle/3T95syJpKZubfTHUA Тренування відбудеться вже 6 червня, у неділю, на НСК «Олімпійський», на території Спортивного простору. Це перший захід із серії благодійних тренувань, які проходять у рамках флагманського проєкту «Велике маленьке серце» БФ «Твоя Опора». Фонд та всі, хто долучаються, збирають 36 мільйонів грн, щоб закрити річні потреби на операції та діагностування вад серця у дітей, а також на медичне обладнання для інституту Амосова. Тренування проведуть Лєра Татарчук, засновниця благодійного фонду «Твоя Опора», сертифікована тренерка зі скандинавської ходьби, а також Тетяна Сіроткіна, віце-президент Української Федерації скандинавської ходьби зі спортивного напрямку, тренерка «Nordic Power», чемпіонка міжнародних змагань. З ними тренуватимуться інфлуенсери та блогери, з я

New Generation of Fashion

Українська Рада Моди (Ukrainian Fashion Council) представляє унікальний проєкт для молодих дизайнерів – New Generation of Fashion . Мета проєкту – пошук талановитих молодих дизайнерів одягу України та сприяння їхньому професійному розвитку для успішного входження у національну fashion-індустрію. Проєкт New Generation of Fashion – перша комплексна програма, що актуальна для декількох категорій молодих дизайнерів, що мають різний професійний досвід, але прагнуть до успіху в обраній сфері. Кожен рівень Програми включає в себе серію лекцій, індивідуальні консультації та програму менторства, результатом якої стане створення колекцій молодими дизайнерами та їх презентація під час спеціального дня New Generation of Fashion 4 вересня в рамках Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021. Програма проєкту New Generation of Fashion одночасно працює на трьох рівнях: Fashion Accelerator . Рівень 1 . Навчальна програма з 6 лекцій та менторство для створення і показу колекцій фіналістів Всеукраїнськ

LVIV FASHION WEEK 2021. Програми та проєкти

16-19 вересня у Львові пройде Lviv Fashion Week 2021, основною локацією якого традиційно стане FEST!republic. Львівський тиждень моди 2021 буде включати покази нових колекцій українських дизайнерів, лекції освітньої програми, події від українських парфумерів і презентацію проєкту "Хранителі кодів", в рамках якого відбудеться авангардний показ одягу та виставка тканин. В умовах адаптивного карантину Lviv Fashion Week буде дотримуватися всіх вимог безпеки і протоколу проведення подій у Львові на той момент. Lviv Fashion Week тепер відбувається раз на рік, відображаючи світову тенденцію до зменшення кількості колекцій і показів як відповідь на виклики часу: пандемії COVID-19 та екологічної ситуації. Поширення концепцій свідомого споживання та відповідальної моди вплинули на скорочення кількості колекцій одягу, які створюються дизайнерами впродовж року, і на демократизацію fashion-календаря – чітка сезонність показів залишилась у минулому. Тому у назві Lviv Fashion Week 2021 не