В день свого народження Тіна Кароль випустила патріотичну колекцію на підтримку захисниць у ЗСУ.

 Співачка разом із популярним українським мас-маркет брендом One by One пiв року розробляла свою першу колекцію одягу, аби зібрати гроші для захисниць на фронті. 

До лінійки увійшли трикотажні костюми та плаття, кардигани, на яких зображено принт із абревіатури ЗСУ, а також трендові балаклави, джинсова максі спідниця та багато іншого. 
«Вільні створювати одну історію», - слоган і головний меседж колекції. 


Увійшла до колекції й справжня фешен візитівка від Тіни - жіночі колготи, з принтом "ЗСУ". Колготи одразу стали хітом продаж й вся перша партія була продана за годину! Наразі бренд заявив про додаткову партію, яку обіцяють випустити у продаж на початку лютого. 

Основною метою, яку творчий тандем поставив перед собою, було одягнути жінок сучасно та патріотично, а кошти, отриманi від продажу колекції Tina Karol x One by One, буде передано на закупку термо-одягу для жінок, які служать в ЗСУ.

«У свій День народження найголовнішим подарунком було б для мене зробити велике, щире діло для наших захисниць у ЗСУ. Тож, купуючи собі у подарунок будь-яку річ з колекції - ви робите можливим закупівлю спец речей на фронт для наших захисниць. 

Боронимо країну та боронимо один одного разом! Ми українці різні, але за цей важкий рік стали єдиним цілим, дихаємо в унісон, згуртовано йдемо до цілей, і творимо одну історію разом", - говорить Тіна Кароль. 

До візуального коду колекції було додано лелеку орігамі - символ надії, віри, незламності, а також цінності миру та сім"ї. Тогоріч Тіна Кароль відвідала музей миру в Хіросімі, де побачила маленькі паперові лелеки, що зробила жертва ядерного бомбардування, японська дівчинка Садако Сасакі. За народними віруваннями бажання того, хто склав понад тисячу паперових пташок, мало виповнитися. Тому хвора на лейкоз дівчинка, молячись про зцілення, невпинно їх майструвала. Графічне зображення лелеки гармонійно доповнює речі з колекції, а також обʼєднує під своїм крилом усі символи капсули

Коментарі

Популярні публікації