Новий український фільм ДОН ЖУАН ІЗ ЖАШКОВА
В’ячеслав Бабенков, Дзідзьо, Антоніна Хижняк та Надія Мейхер зіграли головні ролі у новій український драмеді “Дон Жуан із Жашкова”
Компанії Kristi Films та UPHUB раді представити Вашій увазі офіційний постер до нової української драмеді “Дон Жуан із Жашкова” від режисера Віктора Бутка. Прем’єра стрічки очікується вже у 2023 році. Картина створена за підтримки Державного агентства України з питань кіно, дистриб’ютором виступить компанія Adastra Cinema.
Синопсис фільму: Женя Горобчик – київський фотограф родом із Жашкова, якого ну дуже люблять жінки. Він шукає роботу, але випадково знаходить нове кохання. Але у Жені вже є дружина і син, а ще колишня дружина і купа інших проблем. Він розривається між ними й вирішує, що краще вже під поїзд, ніж так далі жити… Якщо, звичайно, життя не підкаже неочікуваний секрет щастя!
Головну роль у стрічці за однойменною п’єсою Оксани Гриценко виконав В’ячеслав Бабенков, відомий за проєктами “Кава з кардамоном” та хорором “Поки ми спимо”. Це вже друга колаборація Бабенкова з режисером Віктором Бутко після короткометражної стрічки “ХАЙП”, яка отримала відзнаки декількох вітчизняних фестивалів.
Жінок, які люблять або колись любили Женю Горобчика, зіграла акторка, співачка та телеведуча Надія Мейхер та зірка “Спіймати Кайдаша” Антоніна Хижняк. Також ключові ролі у ліричній комедії виконали Михайло Хома (Дзідзьо), Роб Фельдман (“Вбиваючи Єву”), Роман Ясиновський (“Довбуш”, “Мирний-21”, “Снайпер. Білий Ворон”), Даяна Кульбіда, Наталка Кобізька, Олег Карпенко, Максим Максимюк, Олександр Іванов та інші.
Більше подробиць про “Дон Жуана із Жашкова”, офіційний трейлер та дата прем’єри стрічки будуть оголошені найближчим часом.
_________
Жанр: драматична комедія
Виробництво: Kristi Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України
Сценаристи: Оксана Гриценко, Віктор Буток
Режисер-постановник: Віктор Буток
Оператор- постановник: Ілля Михайлусь
Художник-постановник: Марина Пшеничникова
Режисер монтажу Андрій Гулянич
Художник по костюмах Наталя Стєпанєєва
Художник із гриму Марія Петровська
Кастинг-директорка Ольга Клименко
Продюсери: Юрій Мінзянов, Дмитро Мінзянов
В головних ролях: В’ячеслав Бабенков, Надія Мейхер, Михайло Хома (Дзідзьо), Антоніна Хижняк, Роман Ясіновський, Даяна Кульбіда, Наталка Кобізька, Роб Фельдман, Олег Карпенко, Максим Максимюк, Олександр Іванов
Коментарі
Дописати коментар